2015'TEN BU YANA TEKNOLOJİNİN YENİ ADI GODLİKE!

Uzman geliştirici ekibimiz ve danışmanlarımız ile yılların verdiği stratejileri harmanlayarak hep ileriye doğru emin adımlar atıyoruz. Sizlere dijital dünyanın maksimum verimliliğini şeffaf bir hizmet anlayışı ile sunuyoruz.

Social Media Marketing

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve dürüstlüğe dayalı ilişkiler yürütüyoruz.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, yaratıcı fikirleri engin deneyimimizle birleştirerek sürekli olarak olağanüstü sonuçlar sunar. Sosyal medyayı kullanarak markanızla etkileşim kurarak müşterilerinizle sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Elektronik ticaret, yazılım servisleri ve bilişim dünyasındaki ihtiyacınız olabilecek tüm çalışmalar için gün ve gün kendimizi geliştiriyor, iş ağımızı ve çalışmalarımızı büyütüyoruz. 

8

Yıllık Tecrübe

143

Farklı Analiz

1770

Ticket Desteği

96

Network

250

+ Fazla Mutlu Müşteri

41

Meeting

Erol AZAZİ

Founder

Ecem KIZILKAYA

E-Ticaret Uzmanı

Mertcan ÇAVAŞ

Bilişim Teknikeri

Koray KAYADİBİ

Dijital Pazarlama Uzmanı

Kadir Okan MERCAN

E-Ticaret Uzmanı

Asım Tuna POLAT

Bilişim Teknikeri

Yaşar YILMAZ

Fullstack Developer

1200+ Çalışma

25+ Etkinlik

43 Toplantı

+1,200 Kahve

VİZYONUMUZ

İşletmelerin dijital dönüşümlerini maksimum memnuniyet ile sağlarken; konuşma, dinleme ve paylaşma şeklini değiştirmek istiyoruz.

Çözüm Ortaklarımız 

Çalışmalarımız içerisinde maksimum verimi sağlayabilmek adına güçlü çözüm ortağı ağımız ile işinize ivme kazandırıyoruz.