E-TİCARET YÖNETİM HİZMETİ

Siz sadece kargolarınızı gönderin, geriye kalan tüm işi biz yapalım.

Mevcut e-ticaret siteniz ve pazaryerlerinizin tüm süreçlerini tarafımızca devralıyor uzman kadromuz ile yönetimini gerçekleştiriyoruz. Bizler e-ticaretinizi yönetip iş hacminizi büyütürken sizler sadece kargoları paketlemenin tadını çıkarın.

 

Müşterilerimizin mevcut pazaryerlerinde ihtiyacı olan ürün yükleme, rekabet analizleri, kampanya ve reklam kurgularını deneyimli ekibimiz ile gerçekleştiriyor sizlere e-ticarette büyüme garantisi veriyoruz.

Mağaza dizaynlarınızı ve bannerlarınızı grafik birimimiz ile sürekli güncel tutarak müşterilerinize aktif bir mağaza algısı oluşturuyoruz. Ürünlerinizi pazaryerlerine doğru anahtar kelime çalışmaları ile entegre ediyor işletmenizi en üst sıralarda çıkarmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Doğru reklam stratejileri ile rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Devamlı rekabet analizleri yaparak işletme otoritenizi dijital dünyada koruyoruz. Aktif kampanya kurgularımız ile devamlı yukarı yönde satış grafikleri elde etmenizi sağlıyoruz.

 

Yurtiçi ve Yurtdışı Pazaryerleri

Trendyol, N11, HepsiBurada, Çiçeksepeti, Amazon(Global), ETSY, Aliexpress, PTTAvm, EBAY, Turkcell Pasaj.. +19 Farklı pazaryeri ile aktif çalışabilen tecrübeli kadroya sahibiz.

Rekabet Analizi

Yazılım destekleri ve uzman kadromuzun bilgi birikimi ile tüm platformlarda etkin analizler yaparak iş hacminizi büyütüyoruz.

Sosyal Medya Desteği

Sosyal Medya kanallarının gücünden faydalanarak paylaşımlarınızı en ideal duruma getiriyor ve potansiyel müşterilerinizi mağazalarınıza çekiyoruz.

Grafik Çalışmaları

Mağazalarınızda etkili banner çalışmalarınız ile daha çok dikkat çekiyor ve takipçilerinize aktif bir mağaza izlenimi yaratarak kampanyalarınızın duyulmasını sağlıyoruz.

Kampanya ve Reklam Kurguları

Affiliate sistemleri ve doğru dijital reklamcılık ile rakiplerinizden daha fazla satış yapmanızı sağlıyoruz, aktif indirim senaryolarımız ile cirolarınızda yükselme sağlıyoruz.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da etkin kampanyalar oluşturmak için DPU ekibine sahibiz.

120

Markanın E-Ticaretini Yönetiyoruz

213

Farklı Etkili Banner Şablonu

30

Pazaryeri ile Çalışıyoruz

141

Görsel Reklamcılık Stratejisine Sahibiz

98

Başarılı Geri Dönüşüm Stratejisine Sahibiz

115

Sosyal Medya Stratejisine Sahibiz

E-TİCARETİNİZİ PROFESYONELLERE EMANET EDİN

Bizlere Sürecinizden Bahsedin

E-Ticaretinizin yönetimi adına sizlere fiyat teklifi oluşturabiliriz

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızın maksimum getirisini elde edin.

Müşteri Yorumları

tümünü gör