Yazılım Modülleri

Sektörlere özel geliştirmiş olduğumuz çözümler ile sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

Konsept Tasarım (Tek Sefer) 5000₺

Konsept Tasarım tamamen tarafınıza özel detaylı tasarım çalışması yapılır. Konsept Tasarımda 3 revize hakkınız vardır. Tasarım çalışmaları maksimum 45 gün sürmekte olup daha erken teslim edilebilmektedir.

XML Entegrasyonu (Tek Sefer) 750₺

Tedarikçilerinize ait XML bağlantıları üzerinden ürün çekilmesi için ilgili XML kaynağının sisteme göre uyarlanması ve eklenmesi işlemini kapsar. WebServis tipinde oluşturulan XML kaynakları bu hizmete dahil değildir.

InstaShop Modülü (Tek Sefer) 1000₺

Instagram mağazanıza e-ticaret sitenizdeki ürünlerin aktarılması işlemini kapsar. Kurulum tarafımızca gerçekleştirilir.

Mobil Uygulamalar (Yıllık) 2000₺

Android ve iOS cihazlar için hazırlanmış native mobil uygulamaların oluşturulması ve talep edilen mağazada yayınlanması hizmetidir. Ücret mobil uygulama başınadır.

B2B (Bayi) Modülü (Yıllık) 2500₺

Bayi ağı oluşturmak için ihtiyaç duyulan gelişmiş özelliklere sahip modüldür.

Hızlı Satış (Yıllık) 1000₺

Fiziksel mağazalarınızdan gerçekleştirdiğiniz satışları e-ticaret sistemi üzerine işlemenizi ve hem e-ticaret hemde pazaryerlerinden kolayca stok düşmenizi ve faturalandırma işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca raporlanabilir ve barkod okuyucu desteği vardır.

Hızlı Tahsilat (Yıllık) 1000₺

Müşterilerinizden üyeliksiz ve sadece gerekli bilgileri alarak ödemelerinizi kredi kartı ile kolayca tahsil edebilirsiniz.

Çoklu Dil/Parabirimi (Yıllık) 1250₺

Müşterilerinize döviz kurlarına göre parabirimi değiştirme ve çoklu dil imkanı sunar.

ERP Muhasebe Entegrasyonu (Yıllık) 4000₺

İşletmede kullanılan ERP Muhasebe yazılımı için entegrasyon hizmeti sağlar. Stok kartlarının e-ticarete yansıtılması ve e-ticaret ile pazaryeri siparişlerine ait cari kartları ve faturaların muhasebe yazılımına aktarılması işlemidir. Her muhasebe yazılımı için özellikler farklılık gösterebilir. Destek Sistemi üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.

Ön Muhasebe Entegrasyonu (Yıllık) 2000₺

işletmede kullanılan Ön Muhasebe yazılımı için entegrasyon hizmeti sağlar. Stok kartlarının e-ticarete yansıtılması ve e-ticaret ile pazaryeri siparişlerine ait cari kartları ve faturaların muhasebe yazılımına aktarılması işlemidir. Her muhasebe yazılımı için özellikler farklılık gösterebilir. Destek Sistemi üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu (Yıllık) 1000₺

Opsiyonel olarak sunulan pazaryeri entegrasyon modüllerini satın alabilirsiniz. 

Web Servis (API) (Yıllık) 2000₺

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyon yazılımları üzerinden; Sipariş Listeleme, Sipariş Detayı, Hızlı Satış (Sipariş) Oluşturma, Ürün Kaydetme, Ürün Stok Güncelleme, Ürün Fiyat Güncelleme, Bayi Listeleme, Bayi Eksi Hesap Limiti Güncelleme, Kategori Detayı gibi işlemleri yazılımınıza entegre edebilir ve yazılımınız üzerinden yönetebilirsiniz.

Bundle (Paket) Modülü (Yıllık) 1750₺

Paket ürün satışları ve koli satışları için ürünlerinizi birleştirmenizi ve farklı fiyatlar ile satarak birden fazla üründen aynı anda stok düşmenizi sağlayan özellik. Pazaryerleri içinde kullanılabilmektedir.

Açıklamasında Pazaryeri Paketlerinde geçerli olduğu belirtilen ürünleri Pazaryeri Paketi kullanan müşterilerimiz satın alabilir..

Müşteri Yorumlarımız

Tamamını görüntüle