Müşteri Yorumlarımız

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetten dolayı çok gururluyuz. Aslında, bir müşteri ilişkisini kendi alanımızdaki çoğu şirketten çok daha kişisel görüyoruz. Müşteri ilişkilerimiz sabah 9'da başlayıp akşam 6'da bitmez - hak ettikleri kaliteli hizmeti sürekli olarak almak için bizimle kalırlar.

Social Media Marketing
“Şirketimizin global pazarda e-ticaretini Godlike'a emanet ettik kısa sürede hacmimizin bu kadar genişleyeceğini düşünmemiştik, tüm ekibe teşekkürlerimizi sunarız - DeepSEA Tekstil CEO.”
Emrah BAYRAKÇI
CEO & Founder
“Pandemi sürecinde tüm mağazalarımızı e-ticarete taşımak istedik, bu yolda Godlike Teknoloji ile anlaştık vadettikleri zaman dilimi içerisinde tüm stoklarımızla beraber bizleri dijital dünyaya taşıdılar, giyim sektöründe e-ticaretimiz şu an mağazacılığımızdan daha iyi durumda, şeffaf yaklaşımları ve disiplinli çalışmaları için teşekkür ederiz - İsmail TAŞDENİZ / TAŞDENİZ GROUP FOUNDER.”
İsmail TAŞDENİZ
FOUNDER
“Yeni açtığımız işletmemizin Shopier ve ETSY ürün yüklemelerini Godlike Teknoloji ile gerçekleştirdik, bu kadar kısa sürede ve güncel pazaryeri SEO çalışmalarına dikkat ederek başarılı bir hizmet verdikleri için çok memnun kaldık.”
Gülsüm DERMENCİOĞLU
CEO
“AlizePodium olarak tüm dijital dönüşüm sürecimizi Godlike ile gerçekleştirdik. Gerek sahada gerek online olarak beklenenin çok üzerinde bir çalışma gerçekleştirdiler. Başarılarının devamını diliyoruz.”
Yusuf TÜRKAY
Founder
“Pazaryerleri ürün entegrasyonu konusunda yaşadığımız sorunu büyük bir profesyonellikle çözerek bizlere destek oldular. Beebek markası olarak çalışmalarından çok memnunuz, ilgileri için teşekkür ederiz.”
Bayram Bey
CEO
“Avukatlık ofisimiz için ihtiyaç duyabileceğimiz tüm teknolojiyi sağladıkları için çok teşekkür ederiz.”
Mesut OĞUZ
“Sıfırdan e-ticareti öğrenmek için talep oluşturdum. İşlerinde fazlasıyla iyiydiler, almış olduğum eğitim ile çok daha fazla donanımlıyım. Teşekkür ederim.”
Furkan Y.
“Web geliştirme konusunda profesyonel destek almak adına ulaşım sağladım. Tüm süreci online olarak raporlu bir şekilde tamamladılar. Çok memnun kaldık.”
Süleyman Ö.
“İlgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim, çok memnun kaldım. En ufak problemimde anında geri dönüş alıp problemleri çözdükleri için teşekkür ederim.”
Emre K.
“Gayet memnun kaldık, çok başarılı ve ilgili bir işletme.”
Harun K.
“Erol bey işinin ehli ve nazik birisi. Sorunumu hemen anladı ve anında yardımcı oldu. Şahsen aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.”
Fatih C.
Sıfırdan etsy mağazası açarak dijital ürün satışı yapmak istiyordum. Öğrenci olduğum için ufak bir pasif gelir elde edebileceğimi düşündüm ve araştırma yaparken godlike teknoloji ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım.. Etsy çalışmalarım için eğitim aldım ve inanılmaz memnun kaldım tüm süreçlerimle adeta üniversite hocalarım gibi ilgilenerek her şeyi tane tane anlattılar ve mağazamı oluşturdum. Şu an çok güzel ziyaretler ve satışlar alıyorum. Teşekkür ederim :)
Ceylan K.
Aktif ETSY mağazamda suspend uyarısı gelmişti ve hemen danışmanlık talep ettim. Sonuç inanılmazdı bunca aydır satış yaptığım platformu meğerse hiç bilmiyormuşum resmen satış yapabilmem için şansım yardım etmiş. Aldığım hizmet sonrasında çok daha stabil bir mağazam oldu ve satışlarımda ciddi artış yaşandı. İşini iyi yapan insanlara hakkını vermek gerekir.. Emekleriniz için teşekkür ederim godlike ekibi.
Rıfat bey
Dağbey Kozmetik olarak yurtdışı pazaryerlerimizde ve entegrasyon yazılımımızda sorunlar yaşıyorduk. Ar***.com üzerinden teklifler alırken Erol bey ile tanıştık sağolsun çok cana yakın bir insan hemen detayları dinledi ve bize bir çalışma planı oluşturarak tüm sorunlarımızı çözüme kavuşturdular.
Ahmet DAĞ
Owner
Bu ekip ile tesadüfen karşılaştık ama iyi ki karşılaşmışız. ETSY mağazalarımızın tamamına SEO'ya uygun ürün girişleri yapıyorlar ve sonuç muazzam! Çalıştıkları 12 mağazamız üzerinden yüzlerce satış çekiyoruz. Umuyorum ki uzun yıllar beraber çalışmaya devam ederiz.
Güner M. – YeniStilSanat
Founder
Eczanemizde sağlık ürünleri satışı yapan bir markayken e-ticarete girmek istedik ve godlike ile tanıştık. E-Ticaret şirketimizin kurulumundan websitemiz ve pazaryerlerimize kadar tamamını üstlendiler ve çok hızlı bir şekilde bizi e-ticarete taşıdılar. Ayrıca entegrasyon yazılımı olarakta hizmet aldık ve inanılmaz memnunuz bu kadar detaylı ve kontrollü bir yazılım ile işlerimizi yürüteceğimizi düşünmemiştim. Şu an tüm e-ticaretimizi onlara emanet etmiş durumdayız biz sadece kargolarımızı çıkarıyoruz onlar ise satışlarımızı arttırıyor. Gerçekten çok teşekkür ederiz.
Yelda Ünal – YT Global