Müşteri Yorumlarımız

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetten dolayı çok gururluyuz. Aslında, bir müşteri ilişkisini kendi alanımızdaki çoğu şirketten çok daha kişisel görüyoruz. Müşteri ilişkilerimiz sabah 9'da başlayıp akşam 6'da bitmez - hak ettikleri kaliteli hizmeti sürekli olarak almak için bizimle kalırlar.

Social Media Marketing
“Şirketimizin global pazarda e-ticaretini Godlike'a emanet ettik kısa sürede hacmimizin bu kadar genişleyeceğini düşünmemiştik, tüm ekibe teşekkürlerimizi sunarız - DeepSEA Tekstil CEO.”
Emrah BAYRAKÇI
CEO & Founder
“Kriptoloji üzerine çalışmalar yapmak istiyordum ancak kafam çok karışıktı Erol bey ve ekibi tüm süreçte destek oldu, çalışmalarından çok memnun kaldım.”
Orhan GÜZEL
CEO & Founder
“Pandemi sürecinde tüm mağazalarımızı e-ticarete taşımak istedik, bu yolda Godlike Teknoloji ile anlaştık vadettikleri zaman dilimi içerisinde tüm stoklarımızla beraber bizleri dijital dünyaya taşıdılar, giyim sektöründe e-ticaretimiz şu an mağazacılığımızdan daha iyi durumda, şeffaf yaklaşımları ve disiplinli çalışmaları için teşekkür ederiz - İsmail TAŞDENİZ / TAŞDENİZ GROUP FOUNDER.”
İsmail TAŞDENİZ
FOUNDER
“Yeni açtığımız işletmemizin Shopier ve ETSY ürün yüklemelerini Godlike Teknoloji ile gerçekleştirdik, bu kadar kısa sürede ve güncel pazaryeri SEO çalışmalarına dikkat ederek başarılı bir hizmet verdikleri için çok memnun kaldık.”
Gülsüm DERMENCİOĞLU
CEO
“Pasif gelir elde etmek için hazır rig server satın aldım, kurulumdan teknik desteğe kadar tüm süreçte yanımda oldular ilgileri için teşekkür ederim”
Ceyhan YILDIRIM
“AlizePodium olarak tüm dijital dönüşüm sürecimizi Godlike ile gerçekleştirdik. Gerek sahada gerek online olarak beklenenin çok üzerinde bir çalışma gerçekleştirdiler. Başarılarının devamını diliyoruz.”
Yusuf TÜRKAY
Founder
“Pazaryerleri ürün entegrasyonu konusunda yaşadığımız sorunu büyük bir profesyonellikle çözerek bizlere destek oldular. Beebek markası olarak çalışmalarından çok memnunuz, ilgileri için teşekkür ederiz.”
Bayram Bey
CEO
“Kriptoloji yatırımı olarak talep ettiğimiz yatırımının mükafatını fazlası ile aldık. Kurulan Rig sistemimizde donanım tedariği ve kurulum evresini sancısız bir şekilde gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim.”
Mesut OĞUZ
“Rig kurulumunda hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı oldular. İşlerinde fazlasıyla iyiydiler. Teşekkür ederim.”
Furkan Y.
“Web geliştirme konusunda profesyonel destek almak adına ulaşım sağladım. Tüm süreci online olarak raporlu bir şekilde tamamladılar. Çok memnun kaldık.”
Süleyman Ö.
“İlgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim, çok memnun kaldım. En ufak problemimde anında geri dönüş alıp problemleri çözdükleri için teşekkür ederim.”
Emre K.
“Gayet memnun kaldık, çok başarılı ve ilgili bir işletme.”
Harun K.
“Erol bey işinin ehli ve nazik birisi. Sorunumu hemen anladı ve anında yardımcı oldu. Şahsen aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.”
Fatih C.