Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde deneyime sahibiz. İşletmenizi internete taşıyın, daha fazla satış yapın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Kodlamadan, web arayüzlerine dilediğiniz web geliştirmeye kapsamlı bir yaklaşım getiriyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web uygulamalarınızı yalnızca geliştirip teslim etmek değil, aynı zamanda müşterilerimize mümkün olan en iyi deneyimi gerçekten sunmaktır.

Web Geliştirme alanında sizlere oldukça geniş bir hizmet skalası sunuyoruz. E-Ticaret projeleri, web otomasyon uygulamaları, tekil ve hibrit yazılım çözümleri, web tabanlı entegrasyon çözümleri gibi yazılım alanında aklınıza gelebilecek tüm web tabanlı çalışmaları özenle gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

Firmamız online işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirme konusunda başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

XML/API Çözümleri

Ekibimiz Intranet ve Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirmektedir.

Sosyal Medya Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

Email Pazarlama Çözümleri

Sonuç kazandıracak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve takip etmek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz: PHP, Drupal, Python, JavaScript/ jQuery ve diğer modern teknolojiler.

25

E-Ticaret Çözümü

12

Top 500 siteler

17

Farklı Entegrasyon

97

Sosyal Medya Uygulaması

74

E-mail Pazarlama Strajesi

12

Tecrübeli Web Geliştirici

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform ve responsive web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için sıkı testler sağlıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olduğundan emin olmak için hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye izin veren karmaşık düzenleme araçları kullanıyoruz ve bu araçlar yayınlanmadan önce revizeler yapacağız. Ayrıca, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir hazırlama veya test ortamına da erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

PROJENİZİ YAPMAYA BAŞLAYALIM

Bizlere Projenizden Bahsedin

Web Geliştirme çalışmanız için fiyat teklifi talep edin

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan, içerik tarafından yönetilebilir bir web tabanlı projenizi edinin.

Müşteri Yorumları

tümünü gör