DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİ

Artık birçok firma geleneksel bir işe yeri olsun ya da olmasın mutlaka dijital dünyada var olmak istiyor. Bunun nedeni çok açık. Küçük bir ekrandan milyonlarca insana ulaşabilmek.
Siz de dijital pazarlama danışmanlığı için bizimle iletişime geçip dijital dünyada yerinizi bir an önce alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama olarak dünyanın her yerindeki müşterilere çok çeşitli dijital hizmetler veriyoruz. Her müşterimize de kalıcı bir başarı elde etmek için dijital pazarlama stratejisi ile başlayan ve devam eden dijital pazarlama hizmetlerinin bir bütün olarak sağlanması gerektiğini anlatıyoruz.

Dijital pazarlama sadece yürütmeyi ve uygulamayı kapsamaz. Söz gelimi danışmanlar sosyal medya kanallarınızda sadece bir paylaşım yapmaz, yalnızca Google Ads ya da Facebook kampanyalarınızı yönetmez, web sitenizi optimize etmez. Detaylı analizler yaparak, kayıpları tespit eder, fırsatları görür, yeni stratejiler geliştirir kısaca bir işletmenin veya markanın istediği kanallarda büyümesine yardımcı olacak fikir ve stratejiler sunar.

Sosyal Medya Reklamcılığı

SEO Çalışmaları

Site Dönüşümleri

Bununla birlikte, ortaya koyduğumuz stratejilerin uygulanmasında zorluk yaşayan, uygulama anlamında kendi kaynakları yeterli olmayan müşterilerimize diledikleri zaman icra konusunda da yardımcı oluruz. Bu noktada devreye giren dijital pazarlama  kapsamındaki hizmetlerimiz bazen daha iyi ölçümlemek adına web sitesinin farklı bir platforma entegre edilmesini, bazen reklam kampanyalarının bizzat iyileştirilmesini bazen de bir bütün olarak web sitesini optimize edilmesini temin eder.

Effective Copyrighting

Çünkü Godlike Dijital Pazarlama birimi olarak, analiz etmek, yeni stratejiler geliştirmek, tüm dijital süreçleri ve platformları optimize etmek hatta eğitim vermek konusunda oldukça deneyimli bir kadroya sahibiz.

Ziyaretçilerin sitenizde yapmalarını istediğiniz şeyi yapmalarına teşvik ediyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya, işletmeniz için başarılı bir uzun vadeli etkili CRO stratejisi sağlamaya hazır.

21

Şirket Analiz Edildi

12

Farklı Market Analizi

16

İçerik Denetimi

10

Müşteri Denetimi

13

Etkinlik Takibi

15

Sayfa Analizleri

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları vermek için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Ayrıca bunu, her yerinde test oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemeniz veya değiştirmeniz gerekmeyecek şekilde yapıyoruz.

En etkili CRO teknikleri, A/B ayırma testi, çok değişkenli testin yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve müşteri ziyaretlerindeki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri sunuyoruz. Yukarıdakilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını ürettiğini belirleyene kadar tüm bu seçenekleri kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşımla şirketinize özel en iyi sonuçların alınmasını sağlıyoruz. Ekibimiz, daha fazla ziyaretçinizi dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol ederek (ve yeniden kontrol ederek) web sitenizi sürekli olarak test edecek ve geliştirecektir.

TRAFİĞİNİZİ VE SATIŞLARINIZI ARTTIRALIM

Bizlere İsteklerinizden Bahsedin

E-Ticaret platformlarınızın müşteri ziyaretlerini ve satışlarınızı arttıralım

Paranız sizin için çalışırken paranız için çalışın! Pazarlama bütçenizi, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen, beğenilen CRO stratejimize yatırın ve yatırımınızdan anında geri dönüş alın.

Müşteri Yorumları

tümünü gör