E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağını bilemiyor musunuz? Veya ufak bir giriş yaptınız ancak yolunuzu mu kaybettiniz? Büyük çaplı bir markanız/mağaza zinciriniz var ve tüm ürünleri pazar yerlerine entegre mi etmek istiyorsunuz?

Sizlere tam bu noktada, hangi süreçte olursanız olun uzman kadromuz ile tüm site altyapıları ve pazaryerlerinde danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Şirketleşme süreçlerinden muhasebeye, ürün yüklemelerinden, pazaryerleri entegrasyon çalışmalarına, satış arttırma çalışmalarından aklınıza gelebilecek tüm yurtiçi ve yurtdışı pazaryerlerinin altyapılarına dair yılların tecrübesi ile sizlere danışman oluyoruz.

Yılların e-ticaret tecrübesine sahip kadromuz ile pazaryerlerinin güncellemeleri ve yenilikçi stratejileri ile markanızın dijital dünyaya entegrasyonunda doğru seçiminiz oluyoruz. İhtiyacınıza oranla çalışmalar şekillendirerek bu derin dünyada kaybolmamanızı sağlıyoruz.

 E-Ticaret uzmanlarımız, mağazalarınızın görünürlüğünü ve dönüşümlerini artırmak için gerekli doğru çalışmayı işletmenize entegre eder.

Güncel Pazaryerleri

Yurtiçi ve yurtdışı yaklaşık 30 farklı pazaryerinde en son güncellemelere göre yenilikçi stratejiler ile sizlere destek oluyoruz.

Doğru Ürün Yükleme

Markanıza ait ürünlerin pazaryerleri altyapısında en üst sıraları alabilmesi adına püf noktaları sizinle paylaşıyoruz.

Kampanya Stratejileri

Mağazanızın satışlarını arttırması adına platformlar içerisinde doğru kampanya kurgularını sizlere öğretiyor iş hacminizi genişletiyoruz.

Anında Destek

İletişim kanallarımızdan ve ticket sistemimiz ile hangi durumda olursanız olun 7/24 destek talep edebilirsiniz. 

Entegrasyon Sistemleri

Tüm pazaryerlerini tek kanaldan yönetmek adına ihtiyacınız olan entegratörleri ve firmanıza olan avantaj/dezavantajları sizlerle birlikte belirliyoruz.

Rekabet Analizleri

Pazaryerleri içerisinde doğru rekabet analizlerini sizlere öğretiyor rakiplerinizin önüne geçmenize destek oluyoruz.

30

Farklı Pazaryeri

12

Farklı Entegratör

23

ERP Sistemi

44

Farklı Satış Stratejisi

Başlangıçtan sona dek ihtiyacınız olabilecek tüm dijital dönüşüm sürecinizde yanınızdayız.  E-Ticaret dünyasında kaybolmadan önce bizlerle çalışın, sizlere hedeflerinize ulaşım sağlarken doğru çalışmada yardımcı olalım.

Effective Copyrighting

E-Ticaret müşterilerinize özel teklifler için web sitenize tıklamaya, ürünlerinizi satın almaya veya hizmetleriniz hakkında sizinle iletişime geçmeye ikna edecek stratejiler ile destek sağlıyoruz, çünkü uzman kadromuz ürünleri nasıl satacaklarını tam olarak biliyorlar.

E-TİCARETTE YANINIZDAYIZ

Bizlere İhtiyacınızdan Bahsedin

Deneyimli kadromuz ile sürecinizde doğru desteği sunabilmek adına sizlere fiyat teklifi oluşturalım.

Profesyonel ekibimiz tarafından sağlanan içeriklerle hedef pazarınızı çekin, ikna edin ve tüm platformlarda satışlarınızı artırın.

Müşteri Yorumları

tümünü gör