Hizmetlerimiz Hakkında

Dijital dönüşüm çalışmalarımız içerisinde sizlere neler sunuyoruz?

Yeni işletmelerin veya fiziki mağazaları bulunan işletmelerin tüm e-ticaret süreçleri ile ilgili alternatif çalışmalar sunmaktayız. Yazılım birimimiz ile isteğe bağlı olan projelerde sıfırdan sonuca dek tüm süreci yürütmekteyiz. Kriptoloji alanında rig sunucu hizmetleri sağlayarak doğru yatırımın teknik anahtarı olmaktayız. 

E-ticaret alanında pazaryerleri yönetimlerinden personel eğitime kadar uctan uca bir dönüşüm hizmeti sunuyoruz. Ürün yükleme merkezimiz ile sizleri yoğun iş yükünden kurtararak operasyon gücünüz oluyoruz. Danışmanlıklarımız sayesinde sıfırdan oluşturmak istediğiniz e-ticaret süreçlerinde güncel bilgi birikimimiz ile doğru yönlendirerek sizleri riskli durumlardan koruyoruz. Dijital pazarlama tecrübemiz ile iş hacminizi büyüterek sizleri başarıya daha hızlı ulaştırıyoruz.

Yazılım çözümlerimiz ile yeni projelerinizi güncel teknoloji ile harmanlıyor web hizmetlerinden, masaüstü uygulamalarına kadar çözümler üretiyoruz. Otomasyon sistemleri ile operasyon sürecinizi kısaltarak farklı birimlerinize vakit kazandırıyoruz. Sunucu hizmetlerimiz ile veri depolama/web servis alanında gerekli tüm teknik çalışmayı sorunsuz bir biçimde tamamlayarak çalışmalarınıza rahatlık kazandırıyoruz.

Kriptoloji ile rig server ürünlerinde tedarik, kurulum ve teknik destek ile sizlere tam teşekküllü bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Rig çalışmalarınızın teknik kısımlarını güçlü BT birimimizle tamamlıyor sizlere aylık kazançlarınızı takip etmek dışında bir çalışma bırakmıyoruz. Hazır sistemlerinizdeki işletim sistemi problemlerini çözümleyerek teknik destek sunuyoruz.

250

E-Ticaret'e kazandırılan marka

150

Teknik Destek Anlaşması

8

Farklı Çözüm Ortağı

14

Farklı Pazaryerinde Hizmet

120

Yeni Rig Server

1500

Donanım Satışı

E-ticaret yönetim ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış oluşturabilir. En uygun yerleşimi sağlarken ve gerçek satış hacimleri oluştururken, sizi sizin için en uygun olan birden fazla ağ, sektör ve yayıncı ile bağlantı kurmamıza izin verecek gerekli teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Başarılı bir çalışmanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini oluşturmaya yardımcı olmak için çözüm ortaklarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, performansa dayalı bir model içinde satışlarınızı ve olası satışlarınızı artırmak için diğer üst düzey bağlı kuruluşlarla yenilikçi stratejiler ve ilişkiler kullanmasının nedeni budur.

GELİN İŞ SÜRECİNİZİ BERABER BÜYÜTELİM

Bizlere Sürecinizden Bahsedin

İşinize tutkuyla destek olmak için sizleri bekliyoruz

İş sürecinizden, isteklerinizden bizlere açıkça bahsedin sizlere özel çözümler üreterek beraber güzel bir yola çıkalım.