Masaüstü Yazılım Geliştirme

Windows/Linux tabanlı sistemler üzerinde geliştirmeyi düşündüğünüz tüm projeler için buradayız.

Masaüstü yazılımlar milyonlarca veriyi yönetir. Kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hakimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar. Web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve seridirler. Kapalı devre olarak çalışırlar. Verilerinizi kendi bilgisayarınızda saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar. Masaüstü yazılımlar, iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Hazır paket yazılımlar çoğu zaman iş görmeyebilir. Tam anlamıyla ihtiyaç duyulan çözümleri sağlayamayabilirler. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü yazılımlar yardımıyla elde edebilirsiniz. Maksimum verim alınabilecek masaüstü yazılımlar için başlangıç esnasından bitimine kadar geçen sürede müşterilerimiz ile ortak çalışırız.

İhtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştirir ve en uygun yöntem ve araçları belirleyip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz.

32,8%

Web hizmetlere göre daha verimli

56,48%

Daha detaylı analiz

148%

Daha kısa operasyon süreci

46%

Daha fazla veri depolama

İşletmenizin ihtiyacı olan ERP ve CRM, veritabanı, raporlama ve analiz, stok yönetimi, pazarlama araçları ve daha bir çok projenizi hassasiyetle yürütüyor eşlikli bir şekilde oluşumunu sağlıyoruz.

Yaklaşımımızla çalışmalarınızı doğru bir şekilde hedefleyecek ve iş sürecinizi önemli ölçüde azaltmaya odaklanacağız. Ekibimiz, işletmenizin yeni girişimlerini doğru ve potansiyel ihtiyaçlara oranla optimize ederek mükemmele yakın bir çalışma sağlar.

Effective Web Development Solutions

MASAÜSTÜ ÇALIŞMALARINIZI BAŞLATALIM

Bizlere Projenizden Bahsedin

Masaüstü uygulama talepleriniz için fiyat teklifi talep edin

Şirket bütçenizden, geliştirme çalışması adına en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin önünde olmanızı sağlayın.

Müşteri Yorumları

tümünü gör