Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/godlikebilisim.com/httpdocs/.next/static/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/includes/display-functions.php on line 1101

E-TİCARET DÖNÜŞÜM HİZMETİ

Mağazalarınızı tüm stokları ve personelleri ile birlikte dijital dünyaya entegre edebilirsiniz. Yeni bir girişimde işin tüm karmaşık süreçlerinin yerinize gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.

Sizlere ne sunuyoruz?

Fiziki mağazaları bulunan müşterilerimizin; mevcut stokları, erp yazılımları ve personelleri ile beraber kendi e-ticaret siteleri ve tüm pazaryerlerinde satış yapabilir hale gelene dek ihtiyaç duyabileceği tüm teknik çalışmayı gerçekleştirmekteyiz.

Sizleri dijital dünyaya entegre ederken; dilerseniz fiziksel, dilerseniz online olarak tüm süreçlerinizi bizzat yönetiyor markanızın e-ticaret başlangıcını bizler üstleniyoruz. Hizmetimiz içerisinde ürünlerinizin barkod çalışmaları, pazaryerleri ve site açılışınız, ürün görsel çekimleriniz, ürün yükleme, kampanya kurgularınız, personel eğitimleriniz, muhasebe ve lojistik çalışmalarınızı tamamen üstlenmekteyiz.

Tüm süreç içerisinde e-ticarete olabildiğince hızlı bir geçiş için gerekli tüm teknolojileri ve disiplini, verimli çalışma programımız ile harmanlayarak markanızın dijital dönüşümünü tamamlıyoruz. Size çalışmanın sonunda online mağazalarınızı yönetmek ve kargo çıkışlarını gerçekleştirmek kalıyor.

Düzenli Rapor Sistemi

Tüm çalışmalarımız esnasında sizlere düzenli raporlar sağlayarak dönüşüm hizmetinizin mevcut sürecini paylaşıyor, karşılıklı istişarelerde bulunarak performans optimizasyonu sağlıyoruz.

ERP, Entegrasyon Çözümleri

Yenilikçi teknolojiler aracılığıyla dönüşümünüzü optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliyoruz. Müşterilerimizin e-ticaret ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak yazılımları tercih ediyoruz.

Effective Web Development Solutions

İşletmenizin dijital köprüsü görevini üstlenirken sizlere sürekli yol gösteriyor, uzman kadromuz ile personellerinizi dijital sürecin devamlılığı adına eğitiyoruz. Yazılımların kontrolü, ürün yüklemeleri, kargo ve faturalaştırma süreçleri hakkında bilgiler veriyor sizleri e-ticaret dünyasına hazır ediyoruz. Müşterimize genel e-ticaret yönetimi eğitimi vererek çalışmamız sonunda anahtarı teslim ediyoruz. Dilerseniz dönüşüm hizmetiniz sonrası yönetim hizmeti için E-Ticaret Yönetimi hizmetimizi ziyaret edebilir, kusursuz bir e-ticaret işleyişine sahip olabilirsiniz. 

43

Eğitim Konusu İşliyoruz

30

Farklı Pazaryerine Çalışmalar Sağlıyoruz

16

Farklı Entegrasyon ile çalışabiliyoruz

12

Kişilik Kadromuzu Sizlere Atıyoruz

13

E-Ticaret Altyapısı ile Çalışıyoruz

15

Farklı Süreç Raporu Veriyoruz

MARKANIZI E-TİCARETE TAŞIMAYA HAZIR MISINIZ?

Bizlere Taleplerinizden Bahsedin

Markanızı dijital dünyaya taşımak için gerekli olan çalışmayı sizlere sunalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış e-ticaret dönüşüm ve marka stratejinizin profesyonel bir analizini/denetimini alın.

Müşteri Yorumları

tümünü gör